Fenci Fatih Hoca

Site Haritası
Takvim
www.fencifatihhoca.com
Bir eğitim sitesidir.

ÖZGEÇMİŞ

ÖZGEÇMİŞ

            Fethiye doğumlu olan Fatih BOZYİĞİT ilk ve ortaöğrenimini Muğla’nın Milas ilçesinde yaptıktan sonra 1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümüne girdi. Haziran 2002 yılında adı geçen fakülteden mezun oldu.

            Eylül-2002’ den beri Kütahya ilinde görev yapmaktadır. İlk görev yeri Altıntaş İlçesi Zafertepeçalköy İlköğretim Okulu (30 Ağustos Meydan Muharebesinin geçtiği yer), ikinci görev yeri Altıntaş ilçesi İstiklal İlköğretim okulu ve şu an Fatih Ortaokulunda görev yapmaktadır. Altıntaş Mustafa Kemal İlköğretim Okulu (1 dönem), Gazi Kemal Bilim ve Sanat Merkezi (3 yıl: 2010-2011-2012), Özel Başaran Yıldız Ortaokulu (1 dönem: 2013 2. Dönemi) asli görevinin yanında görevlendirme olarak çalışmıştır.
            Aynı zamanda bazı ulusal dergiler ile TÜBİTAK-Bilim ve Teknik dergisi, Bilim ve Teknik Dergisi Makale Yazarı olarak özellikle “Çevre -Çevre Eğitimi ve Eğitim Bilimleri” üzerine çeşitli makaleler yazmaktadır.
            250 civarında yapmış olduğu ulusal- uluslararası projeleri bulunmakla birlikte 5 adet patente hazır buluşları mevcuttur. Projeleri nedeniyle yurt içi ve yurt dışı birçok dereceleri vardır.
            Öğrencilere ve öğretmenelere birçok seminer veren BOZYİĞİT, özellikle "Motivasyon, Verimli Ders Çalışma, Proje Nedir? Proje Nasıl Yapılır?Kurum Kültürü Oluşturma" gibi alanlarda eğitimler vermektedir.
            Ayrıca Gazi Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Eğitim Programları ve Öğretiminde yüksek lisans yapmıştır. Halen evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret257544
Eğitim işinde ter döken herkesin eli öpülür.